شــرکت «راک مشبک تهران» به طور اختصاصــی در حوزه قفسه بندی و تجهیزات انبار، تجهیزات هایپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای و تجهیزات مجتمع های تجاری و دکوراسیون فروشگاهی فعالیت میکند. این شرکت از سال 1380 فعالیت تخصصی در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی با به کار گیری جدیدترین ماشین آلات و افراد متخصص در زمینه طراحی و تولید آغاز کرده است. با توجه به نیاز بازار واردات، در سال   1384 قفسه های فروشــگاهی را به رزومه کاری خود افزود و در ســال  1386 به خودکفایی کامــل در حوزه تولید کلیه ملزومات فروشــگاهی و تجهیزات و چیدمان و انبارش دست یافت.

مجموعه «راک تهران» با نگاه ویژه ای که همواره به آینده و نیاز روز افزون جامعه تجاری جهت همسو شــدن با رقبای جهانی در زمینه داشت، طی پژوهش های گســترده، لاین جدید کاری خود را تحت عنوان «آرتیکو» در حوزه تجهیزات مراکز خرید راه اندازی کرده است. این برند جدید در سال 1397 راه اندازی شد و به طور رسمی فعالیت های خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و چیدمان آغاز کرد.

از عمده فعالیت های «آرتیکو» می توان به پروژه های «ماراتن» (ورزشی، بابلسر)، «رمانتیک» (پوشاک، مسجد سلیمان)، «موژان» (بوتیک، محمودآباد)،  کفــش، تهران- ایران مال) ، «گلبــاران» (مردانه، زنانه، «مارال چرم» (کیف و بچگانه، دزفول)، «دانش» (خشکبار، کشور قطر) ، «باریکو» (لوازم خانگی، قطر) ، فروشگاه های زنجیره ای «راک تهران» (تجهیزات انبار و فروشگاهی، تهران)، «پارتیان» (موبایل استور، تهران- ایران مال)، «شهر شکلات» (کندی بار، تهران- ایران مال) و ماتیلوس (اسباب بازی، تهران) اشاره کرد.

«آرتیکو» با ورود به عرصه تخصصی دکوراسیون فروشگاهی، خود را مجهز به تیمی از نیروهای جوان و باسابقه کار اختصاصی در زمینه دکور کرده که در بخش طراحی و مشاوره طراحانی بنام مثل ادنان مالکوچ از کشور ترکیه را به استخدام خود در آورده است. این طراح 12سال سابقه کاری در حیطه اختصاصی برندینگ، ایده پردازی و طراحی مراکز خرید و فروشــگاهی دارد و به عنوان سرپرســت بخش طراحی در «آرتیکو» فعالیت می کند. همچنین «آرتیکو» برای پیشــبرد روزافزون اهداف خود به منظور تبدیل شــدن به قطب تجهیزات فروشگاهی کشور از وجود مشــاوران به نامی از جمله دکتر حسن سیرانی (مدیریت عامل فروشگاه های «لیندو»، لوازم خانگی) و مدیریت عامل فروشگاه های زنجیره ای «ماتیلوس»،اســباب بازی)، مدرس علم اقتصاد در دانشگاه تهران، و همچنین سرکار خانم دکتر سمیه حسن زاده، مشاور به نام در تجهیز و چیدمان فروشگاهی )  Merchandising   در حوزه پوشاک و … به طور دائم بهره می گیرد.

فهرست